Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900
prelegenci

Paulina Kos

Paulina Kos

Trenerka Horse Assisted Education (licencja Open by Horses), coach, superwizor, instruktor jazdy konnej, hipoterapeuta w asyście stada koni. We Flow Horses odpowiada za współprojektowanie oraz współprowadzenie warsztatów, programów rozwojowych, sesji indywidualnych.

Z całą pewnością konie i kontakt z nimi istotnie wpłynęły na to kim dziś jestem i czym chce dzielić się z innymi. Konie są dla mnie symbolem WOLNOŚCI, która otwiera nowe drogi oraz Mentalnej Siły, która inspiruje. Od lat korzystam z zasobów naturalnego stada koni.

Towarzyszę ludziom w odkrywaniu nowych obszarów rozwoju w towarzystwie koni oraz przekuwaniu ich na codzienne, praktyczne sfery życia. Współpracuję z rodzicami, nauczycielami i pedagogami pomagając im w budowaniu relacji z dziećmi i innymi ludźmi, opartej na poszanowaniu równej godności, integralności, poczucia własnej wartości, obu stron. Pracę z ludźmi opieram na wartościach pedagogiki Jesper Juula.

Podczas warsztatów i sesji poruszam się w obszarach budowania/podniesienia poczucia własnej wartości, definiowaniu celów i ich osiągania, poszukiwaniu równowagi między życiem osobistym a zawodowym, wsparciu drogi do rozwoju, osobistego przywództwa, towarzyszeniu w zmianie, definiowaniu przekonań, osiąganiu celów, poszukiwaniu silnych stron i sposobu ich rozwoju, motywacji, autentyczności.

Superwizuję coachów, trenerów oraz osoby pracujące z końmi.

Powrót na stronę główną

Information

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

485 of 1000

Seats available

Get Your Ticket

Where & When?

March 20th to 25th
Palo Alto, California
1 200 300 9000
info@exhibiztheme.com