Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900
prelegenci

Małgorzata Pyrka

Małgorzata Pyrka

Jest trenerką Open by Horses, zajmuje się również parajeździectwem. Fascynuje ją praca z ciałem i emocjami.

Od strony formalnej - mgr inż. Wydziału Nauk o Zwierzętach (SGGW, specjalność hodowla zwierząt), tyflopedagog, instruktor hipoterapii, licencjonowany trener Open by Horses, zoofizjoterapeuta. Dodatkowo członek założyciel Komisji do Spraw Parajeździectwa przy Polskim Związku Jeździeckim, trener parajeździectwa, trener jazdy konnej Olimpiad Specjalnych Polska na Dwunastych Światowych Letnich Igrzyskach OS w Szanghaju. Wykładowca na kursach dla instruktorów hipoterapii, prowadzonych przez PTHiP. Od ponad 20 lat związana z końmi. Przez 13 lat kierownik stajni i Działu Hipoterapii/Dogoterapii w TONO. Doświadczony trener, który zostawia maksimum przestrzeni do indywidualnego uczenia się, wsłuchuje się w potrzeby innych i szanuje cele wyznaczane przez uczestników swoich zajęć.

Ponadto - zafascynowana pracą z ciałem i emocjami, podchodząca holistycznie do funkcjonowania organizmu i sposobów uczenia się. Traktująca każdego człowieka czy konia jako odrębną Istotę o indywidualnych, niepowtarzalnych cechach budowy, wartościach i zdolnościach. Kreująca przestrzeń do indywidualnego rozwoju, opartego o potrzeby, możliwości oraz świadome dokonywanie zmian. Śmiało określa się mianem wiecznego „odkrywcy”, wykorzystującego wiedzę z różnych obszarów i DZIEDZIN, szukającego niestandardowych rozwiązań, z ciekawością i otwartością podchodzącego do każdego napotkanego tematu czy problemu.

W swojej pracy łączy elementy pedagogiki, fizjoterapii, biomechaniki, neurologii, naturoterapii, pracy z energią oraz lata różnorodnych doświadczeń , tak z pozycji osoby w pełni zdrowej jak i z perspektywy osoby z problemami mięśniowo- neurologicznymi, której poruszanie się było ograniczone do poziomu wózka inwalidzkiego.

Budzi nową jakość bycia i życia. Holistycznie łączy różne aspekty ciała, ducha, umysłu i energii. Jest przewodnikiem na ścieżce do Siebie, na drodze do poprawy bądź zmiany relacji i szeroko pojętego dobrostanu człowieka i jego zwierzęcych Towarzyszy. Jest katalizatorem zmiany dla tych, którzy są gotowi dotrzeć do esencji swojej Jakości i ciekawi tej podróży. Dla wszystkich świadomych tego, że to ich własna podróż, za którą biorą odpowiedzialność.

Powrót na stronę główną

Information

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

485 of 1000

Seats available

Get Your Ticket

Where & When?

March 20th to 25th
Palo Alto, California
1 200 300 9000
info@exhibiztheme.com