Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900
prelegenci

Wędrowna Baśniarka Aishima

Wędrowna Baśniarka Aishima

Autorka projektu Baśnie Ludów Ziemi- opowiadaczka historii- pochodzi z Gdańska, ksztalciła się na wydziale antropologii i ekologii w New Jersey i Kalifornii.

Opowiadaniem historii zajmuje się od "dawna niedawna". Inspiracje czerpie z ciszy Siebie samej, oraz Ludów wśród których mieszkała (na rezerwatach plemienia Lakotów w Południowej Dakocie, w Meksyku, w Kazachstanie, oraz stepach Republice Tuwińskiej Południowej Syberii). W 2009 roku prowadziła niedzielne słuchowisko radiowe na falach Polskiego Radia New York, 910 AM, „Baśnie Pieśni Ludów Ziemi". W ramach projektu założyła również Sacred Theater Collective, teatr który inscenizował baśnie dla dorosłych jak również dla dzieci. Od 2012 roku, Baśnie Ludów Ziemi wędrują po Polsce. Więcej informacji na stronie www.basnieludowziemi.com.

„Moje baśnie i pieśni są ukłonem dla Wielkiej Tajemnicy, którą jesteśmy dla Nauczyciela, Sat Guru, który istnieje w Sercu wszystkiego co jest...w każdym sercu...i jest naszą najprawdziwszą esencją”.

Powrót na stronę główną

Information

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

485 of 1000

Seats available

Get Your Ticket

Where & When?

March 20th to 25th
Palo Alto, California
1 200 300 9000
info@exhibiztheme.com