Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900
prelegenci

Katarzyna Szczepańska

Katarzyna Szczepańska

Jej pasją jest radiologia weterynaryjna oraz cudowna przemiana w stanie zdrowia zwierzęcia pod wpływem rehabilitacji.

Od 2006 r. oficjalnie zajmuje się radiologią weterynaryjną, pracowała na uczelni we Wrocławiu, uczy anatomii na UMK w Toruniu, konsultuje trudne przypadki radiologiczne. Od kilku lat organizowała w technikum weterynaryjnym kursy masażu psów, kotów i koni, a w związku z ich wspieraniem uczestniczyła w ogromnej przemianie i przewartościowaniu zasad, których nauczyła ją akademicka szkoła, w której nie było rehabilitacji w takim wymiarze, jakiego doświadczyła w praktyce.

“Prawie z każdym kursem ciężki i niemożliwy przypadek kliniczny dostarczany nam z gabinetów weterynaryjnych, odzyskiwał siły, stawał na nogi z pomocą uczniów, powracał do domu lub znajdował dom (więcej informacji odnośnie tych przypadków na stronie Weto-Fani na FB). Radiologia to moje naukowe hobby i "serce", które mogę nazwać doświadczeniem specjalistycznym. Uczestniczyłam w wielu konferencjach światowych, odwiedzałam wiodące ośrodki naukowe i cały czas staram się dzielić swoją wiedzą ze wszystkimi, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje.”

Powrót na stronę główną

Information

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

485 of 1000

Seats available

Get Your Ticket

Where & When?

March 20th to 25th
Palo Alto, California
1 200 300 9000
info@exhibiztheme.com