prelegenci

Joanna Szczygłowska

Mgr Joanna Szczygłowska

Mgr Joanna Szczygłowska - fizjoterapeuta po Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, osteopata po Austriackiej Szkole Osteopatii, masażysta dla ludzi i zwierząt.

Fizjoterapeuta po Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, osteopata po Austriackiej Szkole Osteopatii, masażysta dla ludzi i zwierząt (50 ukończonych kursów z medycyny holistycznej), zoopsycholog i behawiorysta, instruktor naturalnej jazdy konnej i łucznictwa konnego, zaklinacz koni, muzykoterapeuta, nauczyciel akademicki. Ukończyła przedmioty na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu w Zakładzie Hodowli Koni oraz Katedrze Weterynarii takie jak: Hodowla koni, Sportowe i rekreacyjne użytkowanie koni, Etologia, Pierwsza pomoc dla zwierząt. Studia podyplomowe z zakresu coachingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu zainspirowały Joannę do stworzenia dwóch swoich firm: Anielska Grota SPA & WELLNESS dla relaksu, rozwoju i rehabilitacji ludzi oraz UNICORN TERAPIA DLA ZWIERZĄT w Hotelu BAST*** w Inowrocławiu k. Torunia. www.hotelbast.pl Misją Joanny jest przekazanie zgromadzonej przez lata wiedzy o leczeniu i psychologii zwierząt gospodarskich, towarzyszących i egzotycznych, aby stworzyć z nimi głęboką więź i zbudować szczęśliwe relacje na całe życie. Specjalizuje się w takich metodach leczenia jak: masaż powięziowy, terapia czaszkowo-krzyżowa, wisceralna, funkcjonalna, osteopatia, chiropraktyka, terapia manualna, chirurgia fantomowa, metoda Bowena, metoda Polarity, psychoterapia, magnetoterapia, biorezonans, wibroterapia, ćwiczenia qigong, medycyna chińska, tybetańska, filipińska, aborygeńska, aztecka i indiańska, które poznała w najdalszych zakątkach świata. Rozwija ludzi poprzez medytacje z drzewami i zwierzętami, ucząc ich sekretnego języka miłości i energii. Jej pasją jest szukanie praprzyczyn chorób u dorosłych, dzieci i zwierząt dzięki harmonizowaniu ciała, emocji, umysłu i duszy. Prowadzi kursy i szkolenia z zakresu medycyny holistycznej, kompleksowej rehabilitacji i osteopatii dla ludzi i zwierząt.

Wykłady Joanny Szczygłowskiej znajdują się na jej prywatnym kanale na YouTube o nazwie Medycyna holistyczna nagranym przez Niezależną Telewizję: https://youtube.com/playlist?list=PLk85Xsk45QZ82K9RZtNHFoPRWD-djM2eN

Od każdej Istoty na swojej drodze uczy się czegoś nowego. tel. 694-343-507 https://www.anielskagrotaspa.pl/terapiadlazwierzatunicorn.php

Powrót na stronę główną

Information

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

485 of 1000

Seats available

Get Your Ticket

Where & When?

March 20th to 25th
Palo Alto, California
1 200 300 9000
info@exhibiztheme.com