Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900
prelegenci

Ania Głażewska

Ania Głażewska

MedytAnka

Mam na imię Ania, od kilku lat uczę się jak wspierać i rozumieć zwierzęta po trudnych przejściach pracując w Fundacji Dwa Plus Cztery i współpracując z Fundacją Oleśnickie Bidy na azylu dla zwierząt. Jestem w trakcie tworzenia projektu „W Kręgu Psa“, autorką wyjątkowego sposobu bycia ze sobą i ze swoim psem – medytAnek, oraz Instruktorem Nosework.

Poznaję świat wibracji i dźwięku, zoofarmakognozję stosowaną, a także komunikację ze światem przyrody i ze zwierzętami oraz pracę z energią, świadomy dotyk, interesują mnie bardzo różne aspekty dotarcia do serca zwierząt, bycia z nimi, kontaktu z poziomu serca, by już niebawem zagościły w spektrum moich działań wspierając zwierzaki oraz ludzi. Także spotkania w kręgu z Opiekunami zwierząt. Metoda MUŚiO czyli Miłość, Uważność, Świadomość i Obecność, to główne aspekty mojego autorskiego podejścia. Inspiracją dla mnie jest moja własna ścieżka rozwoju, idea rozpoczynania zmian od siebie. Czuję, że czas na podążanie za głosem serca w każdym aspekcie. Dlatego zmienił się we mnie paradygmat wolontariatu, o czym zaczynam już coraz szerzej mówić.

Powrót na stronę główną

Information

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

485 of 1000

Seats available

Get Your Ticket

Where & When?

March 20th to 25th
Palo Alto, California
1 200 300 9000
info@exhibiztheme.com